Figurky

přidat do oblíbených

Figurka běžkaře, 10 cm, zlatá, včetně podstavce

Lyžařská figurka běžkaře ve zlaté barvě na mramorovém podstavci, který je v ceně. Figurka běžkaře na lyžích je vysoká 10 cm včetně podstavce. Na podstavec figurky je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8017105 Kč

10 cm

přidat do oblíbených

Figurka sjezdové lyže, 14 cm, zlatá, včetně podstavce

Figurka Lyžař a sjezdové lyže v pohybu na podstavci z bílého mramoru. Lyžař je vysoký 14 cm včetně podstavce. Na podstavec pod figurku lyžaře lze umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem lyžařského klubu či závodu ve sjezdovém lyžování. Podklady pro výrobu štítku na tuto lyžařskou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8645135 Kč

14 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Trofeje mohou mít mnoho podob a jednou z nich jsou figurky. Figurkou sportovce můžete ocenit nejlepšího hráče turnaje nebo jen udělat radost svým blízkým, kteří milují sport. Tyto trofeje ve zlatém odstínu na podstavci nabízejí značný výběr z mnoha sportů, například fotbal, hokej, tenis či basketbal. Na výběr jsou také figurky zachycující sportovce při hře. K trofeji můžete také dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky lze také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.