Figurky

přidat do oblíbených

Figurka basketbal - žena, 12 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Basketbal - žena basketbalistka v pohybu na podstavci z bílého mramoru. Figurka basketbalistky je vysoká 13 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráčku basketbalu je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem basketbalového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto basketbalovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8590135 Kč

13 cm

přidat do oblíbených

Figurka se symbolem basketbalu,muž 13 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Basketbal - muž basketbalista pohybu na podstavci z bílého mramoru. Figurka basketbalisty je vysoká 13 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráče basketbalu je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem basketbalového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto basketbalovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8591135 Kč

13 cm

přidat do oblíbených

Figurka symbol - basketbal, 17 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka s motivem basketbalu - palubovka, basketbalový míč a koš na mramorovém podstavci. Figurka BASKETBAL je vysoká 17 cm včetně podstavce. Na podstavec můžete přidat štítek s vlastním textem a nebo logem basketbalového klubu či soutěže. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítku na tuto basketbalovou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8113145 Kč

16 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Trofeje mohou mít mnoho podob a jednou z nich jsou figurky. Figurkou sportovce můžete ocenit nejlepšího hráče turnaje nebo jen udělat radost svým blízkým, kteří milují sport. Tyto trofeje ve zlatém odstínu na podstavci nabízejí značný výběr z mnoha sportů, například fotbal, hokej, tenis či basketbal. Na výběr jsou také figurky zachycující sportovce při hře. K trofeji můžete také dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky lze také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.