Figurky

přidat do oblíbených

Figurka plamen, 10 cm, zlatá, včetně podstavce

Zlatá figurka Plamen ve tvaru pochodně na mramorovém podstavci. Podstavec je v ceně figurky. Plamen je vysoký 10 cm včetně podstavce. Na podstavec je možné nalepit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítků můžete připojit v prvním kroku objednávky.
8469105 Kč

10 cm

přidat do oblíbených

Figurka pozemní hokej - muž, 10 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Pozemní hokej - muž, hráč pozemního hokeje ve zlaté barvě na mramorovém podstavci. Figurka pozemního hokeje je vysoká 10 cm včetně podstavce, na který je možné umístit laserový štítek nebo štítek z lesklého papíru s textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8437125 Kč

10 cm

přidat do oblíbených

Figurka pozemní hokej - žena, 10 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Pozemní hokej - žena, hráčka pozemního hokeje ve zlaté barvě na mramorovém podstavci. Figurka pozemního hokeje je vysoká 10 cm včetně podstavce, na který je možné umístit laserový štítek nebo štítek z lesklého papíru s textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8438125 Kč

10 cm

přidat do oblíbených

Figurka symbol šipek, 14 cm, zlatá včetně podstavce

Figurkas tematem šipek - šipky s terčem ve zlaté barvě na podstavci z bílého mramoru. Figurka s motivem šipek je vysoká 14 cm včetně podstavce na který lze umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na šipkařskou figurku můžete připojit v prvním kroku objednávky.
8006135 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka symbol Victory, emblém, 14 cm, zlatá, včetně podstavce

Krásná zlatá figurka s postavou okřídlené ženy symbolizující Victory čili Vítězství. Postava ženy nese disk, na který lze umístit emblém s číslem umístění nebo motivem sportovní či jiné události. Figurka ženy je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na podstavec pod figurku je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tuto krásnou figurku můžete připojit v prvním kroku objednávky.
8012135 Kč

14 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Trofeje mohou mít mnoho podob a jednou z nich jsou figurky. Figurkou sportovce můžete ocenit nejlepšího hráče turnaje nebo jen udělat radost svým blízkým, kteří milují sport. Tyto trofeje ve zlatém odstínu na podstavci nabízejí značný výběr z mnoha sportů, například fotbal, hokej, tenis či basketbal. Na výběr jsou také figurky zachycující sportovce při hře. K trofeji můžete také dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky lze také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.