Medaile FOTBAL

přidat do oblíbených

Fotbalové medaile 19004

Kovová fotbalová medaile o průměru 40 mm s reliéfem fotbalového míče ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v barvách české, německé či slovenské trikolory.
1900415,40 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Fotbalové medaile 19005

Kovová fotbalová medaile o průměru 40 mm s reliéfem fotbalového míče a číslem umístění ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
1900516,50 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Fotbalové medaile 19012

Kovová fotbalová medaile o průměru 45 mm s reliéfem fotbalisty a fotbalového míče ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
1901217,60 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Fotbalové medaile 19015

Krásná fotbalová medaile s reliéfem fotbalisty a vavříny o průměru 50 mm ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
1901517,60 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Fotbalové medaile 19028

Kovová fotbalová medaile o průměru 50 mm s reliéfem fotbalisty a fotbalového míče ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
1902827,50 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Fotbalové medaile 19030

Tvarově atypická fotbalová medaile o rozměru 40x60 mm s reliéfem fotbalového míče a fotbalisty ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
1903030,80 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Fotbalové medaile 19031

Tvarově atypická fotbalová medaile o rozměru 50x50 mm s reliéfem vavřínu, fotbalové kopačky a fotbalového míče ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Na zadní stranu medaile je možné umístit papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Doplnit můžete také stužky na medaile v několika barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
1903134,10 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

Kovové fotbalové medaile pro každého člena vítězného týmu. V naší nabídce naleznete univerzální medaile s číslem umístění, krásné medaile s fotbalovou tematikou a univerzální medaile s místem pro emblém s fotbalovým motivem nebo číslem umístění. Vytvoříte si tak fotbalové medaile podle svých představ.

Výroba fotbalových medailí

Pokud nenaleznete vhodnou fotbalovou medaili, výroba fotbalové medaile na zakázku pro nás není problém. Stačí nás kontaktovat.

Doplňky fotbalových medailí

Fotbalové medaile a emblémy nabízíme ve stříbrné, zlaté a bronzové barvě.

Medaile bez stuhy je jako hrnek bez ucha, proto si nezapomeňte k fotbalovým medailím vybrat stuhy na medaile v různých barvách včetně stuhy české trikolory.

Levné fotbalové medaile u nás pořídíte již za 14 Kč.