Poháry pro DĚTI

Upřesnit výběr
0 Kč
10 000 Kč

Poháry pro DĚTI nemáme nyní v nabídce

 

Levné poháry pro děti

Poháry pro děti budou krásnou památkou. Poháry pro děti se hodí na dětský sportovní den, různé akce pro děti, dětské taneční souteže či jako ocenění výstav pro malé chovatele psů, koček, králíků, morčat a dalších domácích zvířat

Fotbalové poháry pro děti

Fotbal je krásný týmový sport, ale nejvíc si děti pamatují právě ty vítězné zápasy, které jim v klubovně připomíná krásný fotbalový pohár. Levné poháry pro děti s fotbalovým motivem u nás pořídíte za hubičku a každému hráči můžete věnovat také dětské medaile a diplom.

Hasičské poháry pro děti

I v té nejmenší vísce se můžou děti věnovat dvěma sportům - fotbalu a požárnímu sportu u dobrovolných hasičů. A požární sport si zaslouží krásné hasičské poháry pro děti doplněné diplomem a medailí s motivem HASIČI

Plastové poháry pro děti nebo kovové poháry pro děti?

Většina našich pohárů pro děti je tvořena plastovým tělem poháru a mramorovým nebo dřevěným podstavcem.

Mnoho našich pohárů pro děti má místo pro umístění emblému s dětským nebo sportovním motivem. Dětský pohár - pokud není poklice v ceně - lze doplnit také o poklici, která má terčík pro umístění emblému nebo figurku daného sportu, například fotbalu nebo hasičů.

Na podstavec dětského poháru umístíte papírový štítek nebo štítek z laserové fólie, na který vám vytiskneme text dle vašeho přání. Tak vznikne jedinečný dětský pohár připomínající dětem jejich sportovní a jiné úspěchy.