Figurky

přidat do oblíbených

Figurka bowling - kuželka, 14 cm, zlato, včetně podstavce

Figurka Bowling - zlatá kuželka na podstavci z bílého mramoru. Figurka kuželky je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod kuželku je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem kuželkářského klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto bowlingovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8546135 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka bowling muž, 14 cm, zlatá včetně podstavce

Figurka Bowling - muž hráč bowlingu v nápřahu s koulí na podstavci z bílého mramoru. Figurka kuželkáře je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráče je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem kuželkářského / bowlingového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto bowlingovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8551135 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka bowling žena, 14 cm, zlatá včetně podstavce

Figurka Bowling - žena hráčka bowlingu v nápřahu s koulí na podstavci z bílého mramoru. Figurka kuželkářky je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráčku je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem kuželkářského / bowlingového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto bowlingovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8552135 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka se symbolem bowlingu, 12 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka s motivem bowlingu - vavřínový věnec, bowlingová koule a kuželky na mramorovém podstavci. Fotbalová figurka je vysoká 13 cm včetně podstavce. Na podstavec můžete přidat štítek s vlastním textem a nebo logem fotbalového klubu či soutěže. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítku na tuto fotbalovou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8030145 Kč

12 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Trofeje mohou mít mnoho podob a jednou z nich jsou figurky. Figurkou sportovce můžete ocenit nejlepšího hráče turnaje nebo jen udělat radost svým blízkým, kteří milují sport. Tyto trofeje ve zlatém odstínu na podstavci nabízejí značný výběr z mnoha sportů, například fotbal, hokej, tenis či basketbal. Na výběr jsou také figurky zachycující sportovce při hře. K trofeji můžete také dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky lze také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.