Figurky

přidat do oblíbených

Figurka se symbolem hokeje, 9 cm, zlato, včetně podstavce

Hokejová figurka Brusle ve zlaté barvě na mramorovém podstavci. Brusle s podstavcem je vysoká 9 cm. Na mramorový podstavec lze umístit laserový nebo papírový štítek s textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
814395 Kč

9 cm

přidat do oblíbených

Figurka - hokej, 14 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Hokej - postava hokejisty na podstavci z bílého mramoru. Figurka hokejisty je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hokejistu je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem hokejového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto hokejovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8541132 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka hokej, 10 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka hokejisty s hokejkou na podstavci z bílého mramoru. Hokejová figurka je vysoká 13 cm včetně podstavce. Na podstavec pod figurku hokejisty je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tuto figurku s motivem hokeje můžete připojit v prvním kroku objednávky.
8041135 Kč

13 cm

přidat do oblíbených

Figurka hokej - dvojice, 12 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka s motivem hokeje - dva hokejisti v souboji o puk na mramorovém podstavci. Figurka HOKEJ je vysoká 12 cm včetně podstavce. Na podstavec pod figurku hokejistů můžete přidat štítek s vlastním textem a nebo logem hokejového klubu či soutěže. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítku na tuto hokejovou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8449150 Kč

12 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Trofeje mohou mít mnoho podob a jednou z nich jsou figurky. Figurkou sportovce můžete ocenit nejlepšího hráče turnaje nebo jen udělat radost svým blízkým, kteří milují sport. Tyto trofeje ve zlatém odstínu na podstavci nabízejí značný výběr z mnoha sportů, například fotbal, hokej, tenis či basketbal. Na výběr jsou také figurky zachycující sportovce při hře. K trofeji můžete také dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky lze také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.