Figurky

přidat do oblíbených

Figurka stolní tenis - žena, 13 cm, zlato, včetně podstavce

Figurka Hráčka stolního tenisu ve zlaté barvě. Součástí figurky s motivem stolního tenisu je podstavec z bílého mramoru. Figurka stolní tenistky je vysoká 13 cm včetně podstavce, na který je možné umístit laserový štítek nebo štítek z lesklého papíru s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tenisovou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8008135 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka motokára - vlajky, 16 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Motokára a vlajky na podstavci z bílého mramoru. Výška motokárové figurky je 16 cm včetně podstavce. Na podstavec, který je v ceně figurky, je možné umístit laserový štítek nebo samolepicí štítek z lesklého papíru s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na figurku s motivem automobilového sportu můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8051135 Kč

16 cm

přidat do oblíbených

Figurka motokros, 13 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Motokros - muž na motorce ve zlaté barvě na mramorovém podstavci. Figurka závodníka včetně podstavce je vysoká 13 cm. Pod figurku Motokros je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tuto motokrosovou figurku můžete připojit v prvním kroku objednávky.
8068135 Kč

13 cm

přidat do oblíbených

Figurka traktor, 13 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka TRAKTOR na mramorovém podstavci. Figurka traktoru je vhodná na výstavy zemědělských strojů, závody zemědělské techniky a podobné události. Figurka s traktorem je vysoká 13 cm včetně podstavce. Na podstavec pod traktor můžete přidat štítek s vlastním textem a nebo logem výrobce či pořadatele. Vybrat si můžete laserový štítek nebo štítek z lesklého papíru. Podklady pro výrobu štítku na tuto figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8048145 Kč

13 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Trofeje mohou mít mnoho podob a jednou z nich jsou figurky. Figurkou sportovce můžete ocenit nejlepšího hráče turnaje nebo jen udělat radost svým blízkým, kteří milují sport. Tyto trofeje ve zlatém odstínu na podstavci nabízejí značný výběr z mnoha sportů, například fotbal, hokej, tenis či basketbal. Na výběr jsou také figurky zachycující sportovce při hře. K trofeji můžete také dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky lze také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.