Figurky

přidat do oblíbených

Figurka golf - míček a hole, 9 cm, zlato, včetně podstavce

Golfová figurka Golfový míček a hole ve zlaté barvě na mramorovém podstavci. Figurka včetně podstavce je vysoká 9 cm. Na mramorový podstavec figurky lze umístit laserový štítek nebo štítek z lesklého papíru s textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
825795 Kč

9 cm

přidat do oblíbených

Figurka golf - žena, 14 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Golf - žena golfistka při odpalu na podstavci z bílého mramoru. Figurka golfistky je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráčku golfu je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem golfového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto golfovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8592135 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka golf - muž, 14 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Golf - muž golfista při odpalu na podstavci z bílého mramoru. Figurka golfisty je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráče golfu je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem golfového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto golfovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8593135 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka golf - muž, 15 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Golf - muž golfista při úderu na podstavci z bílého mramoru. Figurka golfisty je vysoká 15 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráče golfu je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem golfového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto golfovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8634135 Kč

15 cm

přidat do oblíbených

Figurka goltistka, 15 cm, zlatá včetně podstavce

Zlatá figurka Golf - žena golfistka při úderu na podstavci z bílého mramoru. Figurka golfistky je vysoká 15 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráčku golfu je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem golfového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto golfovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8635135 Kč

15 cm

přidat do oblíbených

Figurka se symbolem golfu, 14 cm,zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka s motivem golfu - vavřínový věnec, praporek a golfový bag s holemi na mramorovém podstavci. Golfová figurka je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na podstavec můžete přidat štítek s vlastním textem a nebo logem golfového klubu či soutěže. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítku na tuto golfovou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8035145 Kč

14 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Trofeje mohou mít mnoho podob a jednou z nich jsou figurky. Figurkou sportovce můžete ocenit nejlepšího hráče turnaje nebo jen udělat radost svým blízkým, kteří milují sport. Tyto trofeje ve zlatém odstínu na podstavci nabízejí značný výběr z mnoha sportů, například fotbal, hokej, tenis či basketbal. Na výběr jsou také figurky zachycující sportovce při hře. K trofeji můžete také dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky lze také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.