Butony

Placky, butony, pin badges

Kdo v mládí neměl na džínové bundě nebo batohu placku oblíbené skupiny, ten jako by nebyl!

Butony a reklamní placky, anglicky Pin Badges, jsou skvělým reklamním předmětem za pár korun.

Využití reklamní placky

Kovové placky se špendlíkem mají široké uplatnění jako merchandising hudebních kapel, jako reklamní placky rozdávané na výstavách a konferencích, jako firemní předměty pro zaměstnance, jako placky s vtipným textem, placky s mottem, jako účastnické ceny pro děti apod. Velmi oblíbené jsou také na zakázku vyráběné svatební placky, které se stanou hezkou připomínkou pro novomanžele i svatebčany.

Jak nosit reklamní placky?

To je opravdu na vás. V počátcích vzniku se placky nosily na džínových a kožených bundách připnuté na náprsní kapse či na klopě saka nebo kabátu. Později se staly doplňkem připevněných na batohu, kabelce, tašce přes rameno apod.

Rozměry reklamních placek

Placky a butony seženete v nepřeberném množství rozměrů od nejmenších 25 mm, 32 mm a 37 mm, střední placky mají rozměr 44 mm, 50 mm, 56 mm a 58 mm, velké placky 65 mm a opravdu velmi velké placky mají rozměr 75 mm, 100 mm, 158 mm a 250 mm.

Výroba placek na zakázku

Rádi pro vás vyrobíme reklamní placky a butony s vlastním návrhem nebo zajistíme návrh placky a výrobu v rozměrech 38 mm a 59 mm.

Tvary placek a butonů

Dnes si už můžete nechat vyrobit placky nejen tradiční kulaté, ale také čtvercové, obdélníkové, oválné nebo třeba placky ve tvaru srdce. My vám rádi vyrobíme tradiční kulaté placky, kterou jsou nejoblíbenější.

Jaká je cena za placky?

U nás můžete mít rekamní placky levně již od 9,- za kus, záleží však na objemu placek. Pro konkrétní cenu nám pošlete poptávku na výrobku placek.