Dřevěné medaile

přidat do oblíbených

Dřevěná medaile, průměr 50 mm

Dřevěná medaile o průměru 50 mm s možností vlastního motivu na obě strany medaile. Jednostranné gravírování (G v produktovém kódu) nebo potisk medaile (P v produktovém kódu) je v ceně. Medaili můžete doplnit o vhodnou stužku nebo šňůrku. Podklady pro výrobu můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
19063od 30 Kč

50 | 50 mm

přidat do oblíbených

Dřevěná medaile, průměr 70 mm

Dřevěná medaile o průměru 70 mm s možností vlastního motivu na obě strany medaile. Jednostranné gravírování (G v produktovém kódu) nebo potisk medaile (P v produktovém kódu) je v ceně. Medaili můžete doplnit o vhodnou stužku nebo šňůrku. Podklady pro výrobu můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
19064od 38 Kč

70 | 70 mm

přidat do oblíbených

Dřevěná medaile, průměr 100 mm

Dřevěná medaile o průměru 100 mm s možností vlastního motivu na obě strany medaile. Jednostranné gravírování (G v produktovém kódu) nebo potisk medaile (P v produktovém kódu) je v ceně. Dřevěnou placku můžete doplnit o vhodnou stužku nebo šňůrku. Vlastní text, logo nebo návrh můžete přiložit v prvním kroku objednávkového procesu.
19065od 46 Kč

100 | 100 mm

Levné dřevěné medaile gravírované na míru

Dřevěné placky s gravírováním na míru nabízíme o průměru 50 mm, 70 mm a 100 mm. Každá dřevěná placka má očko, které slouží k zavěšení na prodejní stojan nebo na krk pomocí šňůrky. Šňůrky k dřevěným medailím máme jednobarevné nebo tříbarevné vzoru česká trikolora.

Výroba dřevěných medailí na zakázku

V ceně dřevěných medailí je i potisk vlastního textu a motivu pomocí gravírování (písmeno G v produktovém kódu) nebo pálení laserem (písmeno P v produktovém kódu). Podklady pro výrobu dřevěných placek můžete přiložit v prvním kroku objednávky.

Turistické dřevěné placky

Dřevěné placky jsou k vidění prakticky na každém turistickém místě České republiky. Mnoho turistů turistické známky a placky sbírá jako vzpomínku na navštívené místo.

Vícenákladová výroba dřevěných medailí pro turistické místa a infocentra pro nás není problém. Rádi vám pomůžeme vám s návrhem motivu na dřevěnou placku.