Medaile HASIČI

přidat do oblíbených

Dětské hasičské medaile 12400

1240023 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Medaile 12401 se znakem SH ČMS

Kovová hasičská medaile se znakem SH ČMS o průměru 40 mm ve zlaté, stříbrné a broznové barvě. Na zadní stranu medaile lze umístit papírový štítek či štítek z laserové fólie s možností tisku nebo gravírování vlastního textu, loga či návrhu. Nezapomeňte na stužky k medailím, které máme v několika barvách včetně české, německé a slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
1240132 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Medaile 12402 s logem SH ČMS

Hasičská medaile s logem SH ČMS o průměru 45 mm ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Na zadní stranu medaile lze umístit papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírováním textu, loga nebo vlastního návrhu. Hasičské medaile je vhodné doplnit také stužkou na medaile, které máme v několika barvách včetně české, neměcké a slovenské trikolory. Pěkným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile, vhodná zejména pro pamětní medaile.
1240235 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Medaile 12403 se znakem SH ČMS

Kovová hasičská medaile s logem SH ČMS a číslem umístění o průměru 60 mm ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Na zadní stranu medaile je možné umístit papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Všechny hasičské medaile mají očko pro připnutí stužky, které máme v mnoha barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile vhodná především pro významné soutěže nebo pamětní medaile.
1240349 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Medaile 12404 se znakem SH ČMS

Krásná hasičská medaile o průměru 70 mm se znakem SH ČMS a drobnými lístky po obvodu medaile ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Očko slouží k připnutí stužky na medaili. Stužky máme v mnoha barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile vhodná především pro významné soutěže nebo pamětní medaile.
1240454 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Medaile 12405 se znakem SH ČMS

Krásná hasičská medaile o průměru 70 mm se znakem SH ČMS a drobnými lístky po obvodu medaile ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Na přední stranu lze umístit emblém s umístěním. Zadní stranu medaile lze doplnit o papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírování vlastního textu a nebo loga. Očko slouží k připnutí stužky na medaili. Stužky máme v mnoha barvách včetně české, německé či slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile vhodná především pro významné soutěže nebo pamětní medaile.
1240554 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

Medaile pro hasiče levně

Medaile pro hasiče potěší vítěze soutěží v požárním sportu, medaile Za zásluhy SH ČMS je zase krásným oceněním dlouholeté práce členů sboru dobrovolných i profesionálních hasičů.

V naší nabídce najdete jak hasičské medaile s motivem hasičů, tak univerzální medaile s číslem umístění nebo medaile s místem, do kterého lze nalepit emblémy s hasičským motivem. Pokud si z naší nabídky hasičských medailí nevyberete, zajistíme návrh a výrobu originálních medailí na zakázku.

Všechny emblémy a medaile pro hasiče nabízíme ve zlaté, stříbrné nebo bronzové barvě. Nezapomeňte medaile doplnit o vhodnou stuhu. Stuhy na medaile máme v jednobarevném i vícebarevném provedení včetně české trikolory.