Medaile HASIČI

Upřesnit výběr
přidat do oblíbených

Dětské hasičské medaile 22400

Dětská hasičská medaile o průměru 40 mm ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě.
2240027 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Dřevěná medaile, průměr 50 mm

Dřevěná medaile o průměru 50 mm s možností vlastního motivu na obě strany medaile. Jednostranné gravírování (G v produktovém kódu) nebo potisk medaile (P v produktovém kódu) je v ceně. Medaili můžete doplnit o vhodnou stužku nebo šňůrku. Podklady pro výrobu můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
19063od 30 Kč

50 | 50 mm

přidat do oblíbených

Dřevěná medaile, průměr 70 mm

Dřevěná medaile o průměru 70 mm s možností vlastního motivu na obě strany medaile. Jednostranné gravírování (G v produktovém kódu) nebo potisk medaile (P v produktovém kódu) je v ceně. Medaili můžete doplnit o vhodnou stužku nebo šňůrku. Podklady pro výrobu můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
19064od 38 Kč

70 | 70 mm

přidat do oblíbených

Dřevěná medaile, průměr 100 mm

Dřevěná medaile o průměru 100 mm s možností vlastního motivu na obě strany medaile. Jednostranné gravírování (G v produktovém kódu) nebo potisk medaile (P v produktovém kódu) je v ceně. Dřevěnou placku můžete doplnit o vhodnou stužku nebo šňůrku. Vlastní text, logo nebo návrh můžete přiložit v prvním kroku objednávkového procesu.
19065od 46 Kč

100 | 100 mm

přidat do oblíbených

Medaile 22401 se znakem SDH

Kovová hasičská medaile se znakem SH ČMS o průměru 40 mm ve zlaté, stříbrné a broznové barvě. Na zadní stranu medaile lze umístit papírový štítek či štítek z laserové fólie s možností tisku nebo gravírování vlastního textu, loga či návrhu. Nezapomeňte na stužky k medailím, které máme v několika barvách včetně české, německé a slovenské trikolory. Vhodným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile.
2240147 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Medaile 22403 se znakem SH ČMS

Hasičská medaile s logem SH ČMS o průměru 45 mm ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Na zadní stranu medaile lze umístit papírový či kovový štítek s možností tisku nebo gravírováním textu, loga nebo vlastního návrhu. Hasičské medaile je vhodné doplnit také stužkou na medaile, které máme v několika barvách včetně české, neměcké a slovenské trikolory. Pěkným doplňkem je etue, sametová krabička na medaile, vhodná zejména pro pamětní medaile.
2240356 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Medaile 22404 se znakem SH ČMS

2240463 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

přidat do oblíbených

Medaile 22405 se znakem SH ČMS

2240563 Kč

zlatá | stříbrná | bronzová

7 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12

Medaile pro hasiče levně

Medaile pro hasiče potěší vítěze soutěží v požárním sportu, medaile Za zásluhy SH ČMS je zase krásným oceněním dlouholeté práce členů sboru dobrovolných i profesionálních hasičů.

V naší nabídce najdete jak hasičské medaile s motivem hasičů, tak univerzální medaile s číslem umístění nebo medaile s místem, do kterého lze nalepit emblémy s hasičským motivem. Pokud si z naší nabídky hasičských medailí nevyberete, zajistíme návrh a výrobu originálních medailí na zakázku.

Všechny emblémy a medaile pro hasiče nabízíme ve zlaté, stříbrné nebo bronzové barvě. Nezapomeňte medaile doplnit o vhodnou stuhu. Stuhy na medaile máme v jednobarevném i vícebarevném provedení včetně české trikolory.