Figurky

přidat do oblíbených

Figurka volejbal - muž 15 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Volejbal - muž volejbalista v pohybu na podstavci z bílého mramoru. Figurka volejbalisty je vysoká 15 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod figurku volejbalisty je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tuto krásnou volejbalovou figurku můžete připojit v prvním kroku objednávky.
8518135 Kč

15 cm

přidat do oblíbených

Figurka volejbal - žena 15 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Volejbal - žena volejbalistka v pohybu na podstavci z bílého mramoru. Figurka volejbalistky je vysoká 15 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod figurku volejbalistky je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem volejbalového klubu nebo soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto krásnou volejbalovou figurku můžete připojit v prvním kroku objednávky.
8519 135 Kč

15 cm

přidat do oblíbených

Figurka se symbolem - volejbal, 14 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka s motivem volejbalu - vavřínový věnec, volejbalový míč a síť na mramorovém podstavci. Figurka Volejbal je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na podstavec můžete přidat štítek s vlastním textem a nebo logem volejbalového klubu či soutěže. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítku na tuto volejbalovou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8037145 Kč

14 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Trofeje mohou mít mnoho podob a jednou z nich jsou figurky. Figurkou sportovce můžete ocenit nejlepšího hráče turnaje nebo jen udělat radost svým blízkým, kteří milují sport. Tyto trofeje ve zlatém odstínu na podstavci nabízejí značný výběr z mnoha sportů, například fotbal, hokej, tenis či basketbal. Na výběr jsou také figurky zachycující sportovce při hře. K trofeji můžete také dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky lze také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.