Figurky

přidat do oblíbených

Figurka karate muž, 12 cm, zlatá, včetně podstavce

Zlatá figurka Karate - muž bojovník karate na podstavci z bílého mramoru. Trofej je vhodná pro soutěže bojových sportů. Karatista je vysoký 12 cm včetně podstavce. Na podstavec pod karatistu je možné přidat štítek s vlastním textem a nebo logem klubu bojových sportů či soutěže v karate. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítku na tuto trofej bojových sportů můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8423135 Kč

12 cm

přidat do oblíbených

Figurka karate - žena, 12 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Karate - žena bojovnice karate na podstavci z bílého mramoru. Figurka karatistky je vysoká 12 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod figurku je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tuto krásnou figurku bojových sportů můžete připojit v prvním kroku objednávky.
8427135 Kč

12 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Trofeje mohou mít mnoho podob a jednou z nich jsou figurky. Figurkou sportovce můžete ocenit nejlepšího hráče turnaje nebo jen udělat radost svým blízkým, kteří milují sport. Tyto trofeje ve zlatém odstínu na podstavci nabízejí značný výběr z mnoha sportů, například fotbal, hokej, tenis či basketbal. Na výběr jsou také figurky zachycující sportovce při hře. K trofeji můžete také dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky lze také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.