Diplomy Fotbal

Diplom Fotbal hezky doplní fotbalový pohár při udílení cen. Papírový diplom Fotbal můžete udělit celému vítěznému týmu nebo jednotlivcům v rámci vyhlášení nejlepších hráčů. Papírový diplom Fotbal má gramáž 250 g/m2 a pořídíte ho již od 9 Kč.

Pokud byste si přeci jen nevybrali z naší nabídky fotbalových diplomů, neváhejte nás kontaktovat, návrh diplomu a následná výroba diplomu na zakázku s vlastním designem pro nás není problém.

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí123

Nabízíme levné diplomy pro každý sport, pamětní listy, fotbalové diplomy, velmi barevné dětské diplomy ve formátech A5 a A4, hasičské diplomy a čestné uznání. Diplomy jsou v moderním designu přímo z naší výroby. Diplomy sami tiskneme a v případě potřeby vám je okamžitě dodáme.

Dodáváme prázdné diplomy připravené pro ruční vyplnění, na přání zajistíme potisk diplomu. Pro popis diplomů doporučujeme odzkoušené fixy. Všechny naše levné diplomy mají gramáž papíru 250 g/m2.

Pokud v nabídce nenajdete vhodný diplom, kontaktujte nás. Návrh diplomu a následná výroba diplomů na zakázku pro nás není problém.