Figurky

přidat do oblíbených

Figurka tenisový míček, 8 cm, zlato, včetně podstavce

Tenisová figurka s tenisovým míčkem ve zlaté barvě na mramorovém podstavci. Tenisový míček je vysoký 8 cm včetně podstavce, který je v ceně. Na podstavec figurky lze umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tenisovou figurku můžete připojit v prvním kroku objednávky.
834695 Kč

8 cm

přidat do oblíbených

Figurka tenis muž, 15 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá tenisová trofej - figurka tenisty při podání na podstavci z bílého mramoru. Figurka tenisty je vysoká 15 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráče tenisu je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem tenisového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto tenisovou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8585135 Kč

15 cm

přidat do oblíbených

Figurka tenis žena, 15 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá tenisová trofej - figurka ženy tenistky při podání na podstavci z bílého mramoru. Figurka tenistky je vysoká 15 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráčku tenisu je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem tenisového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto tenisovou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8586135 Kč

15 cm

přidat do oblíbených

Figurka - symbol tenis, 14 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka s motivem tenisu - vavřínový věnec, tenisová raketa, síť a tenisový míček na mramorovém podstavci. Tenisová figurka je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na podstavec můžete přidat štítek s vlastním textem a nebo logem tenisového klubu či soutěže. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítku na tuto tenisovou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8036145 Kč

14 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Oceňte nejlepšího hráče trofejí na úrovni! Figurky jsou velmi oblíbenou trofejí na soutěžích, sportovních akcích ale i jiných kulturních událostech. Ocenit s nimi můžete nejlepšího hráče turnaje nebo je darovat svým blízkým či kamarádům se zálibou ve sportu. Figurky ve zlatém odstínu jsou na podstavci a vybírat můžete z pestré nabídky mnoha sportů, například hokej, fotbal, tenis či basketbal. K trofeji lze dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky je možné také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.