Figurky

přidat do oblíbených

Figurka chovatelství - prase, 9 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka vepře / prasete na mramorovém podstavci. Prase je vysoké 9 cm včetně podstavce. Figurka vepře je vhodná pro chovatelské soutěže či výstavy hospodářských zvířat. Na podstavec pod figurku prasete lze umístit laserový štítek nebo štítek z lesklého papíru s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tuto chovatelskou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8738135 Kč

9 cm

přidat do oblíbených

Figurka chovatelství - králík, 9 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Králík na mramorovém podstavci. Králík je vysoký 9 cm včetně podstavce. Figurka králíka je vhodná pro chovatelské soutěže či výstavy hospodářských zvířat. Na podstavec pod figurku králíka lze umístit laserový štítek nebo štítek z lesklého papíru s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tuto chovatelskou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8741135 Kč

9 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Oceňte nejlepšího hráče trofejí na úrovni! Figurky jsou velmi oblíbenou trofejí na soutěžích, sportovních akcích ale i jiných kulturních událostech. Ocenit s nimi můžete nejlepšího hráče turnaje nebo je darovat svým blízkým či kamarádům se zálibou ve sportu. Figurky ve zlatém odstínu jsou na podstavci a vybírat můžete z pestré nabídky mnoha sportů, například hokej, fotbal, tenis či basketbal. K trofeji lze dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky je možné také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.