Figurky

přidat do oblíbených

Figurka běh - žena, 12 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka Běh - žena běžkyně na podstavci z bílého mramoru. Figurka běžkyně je vysoká 12 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod figurku je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tuto krásnou běžeckou figurku můžete připojit v prvním kroku objednávky.
8414135 Kč

12 cm

přidat do oblíbených

Figurka běh muž, 12 cm, zlatá, včetně podstavce

Zlatá figurka Běh - muž běžec na podstavci z bílého mramoru. Figurka běžce je vysoká 12 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod figurku je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem. Podklady pro výrobu štítku na tuto krásnou běžeckou figurku můžete připojit v prvním kroku objednávky.
8415135 Kč

12 cm

přidat do oblíbených

Figurka symbol atletiky, 13 cm, zlatá, včetně podstavce

Zlatá figurka s motivem atletiky - vavřínový věnec, atletický ovál, tretry a stopky na mramorovém podstavci. Figurka ATLETIKA je vysoká 13 cm včetně podstavce. Na podstavec můžete přidat štítek s vlastním textem a nebo logem atletického klubu či soutěže. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítku na tuto atletickou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8039145 Kč

13 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Oceňte nejlepšího hráče trofejí na úrovni! Figurky jsou velmi oblíbenou trofejí na soutěžích, sportovních akcích ale i jiných kulturních událostech. Ocenit s nimi můžete nejlepšího hráče turnaje nebo je darovat svým blízkým či kamarádům se zálibou ve sportu. Figurky ve zlatém odstínu jsou na podstavci a vybírat můžete z pestré nabídky mnoha sportů, například hokej, fotbal, tenis či basketbal. K trofeji lze dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky je možné také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.