Figurky

přidat do oblíbených

Figurka tanečního páru, 14 cm, zlatá včetně podstavce

Zlatá figurka tanečního páru na podstavci z bílého mramoru. Figurka s motivem tance je vhodná pro taneční soutěže nebo ocenění nejlepšího tanečního páru plesu. Figurka tanečníků je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na podstavec lze přidat štítek s vlastním textem a nebo logem taneční školy či soutěže. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítků na tuto taneční figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8628145 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka symbol tance, 18 cm, zlatá včetně podstavce

Zlatá figurka s motivem tance - umělecky ztvárněná tanečnice ve večerních šatech na mramorovém podstavci. Figurka TANEC je vysoká 18 cm včetně podstavce. Na podstavec pod tanečnici můžete přidat štítek s vlastním textem a nebo logem taneční školy či soutěže. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítku na tuto taneční figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8662145 Kč

18 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Oceňte nejlepšího hráče trofejí na úrovni! Figurky jsou velmi oblíbenou trofejí na soutěžích, sportovních akcích ale i jiných kulturních událostech. Ocenit s nimi můžete nejlepšího hráče turnaje nebo je darovat svým blízkým či kamarádům se zálibou ve sportu. Figurky ve zlatém odstínu jsou na podstavci a vybírat můžete z pestré nabídky mnoha sportů, například hokej, fotbal, tenis či basketbal. K trofeji lze dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky je možné také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.