Bowlingové figurky

přidat do oblíbených

Figurka bowling - kuželka, 14 cm, zlato, včetně podstavce

Figurka Bowling - zlatá kuželka na podstavci z bílého mramoru. Figurka kuželky je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod kuželku je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem kuželkářského klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto bowlingovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8546135 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka bowling muž, 14 cm, zlatá včetně podstavce

Figurka Bowling - muž hráč bowlingu v nápřahu s koulí na podstavci z bílého mramoru. Figurka kuželkáře je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráče je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem kuželkářského / bowlingového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto bowlingovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8551135 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka bowling žena, 14 cm, zlatá včetně podstavce

Figurka Bowling - žena hráčka bowlingu v nápřahu s koulí na podstavci z bílého mramoru. Figurka kuželkářky je vysoká 14 cm včetně podstavce. Na mramorový podstavec pod hráčku je možné umístit laserový štítek nebo lesklý papírový štítek s vlastním textem a nebo logem kuželkářského / bowlingového klubu či soutěže. Podklady pro výrobu štítku na tuto bowlingovou trofej můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8552135 Kč

14 cm

přidat do oblíbených

Figurka se symbolem bowlingu, 12 cm, zlato, včetně podstavce

Zlatá figurka s motivem bowlingu - vavřínový věnec, bowlingová koule a kuželky na mramorovém podstavci. Fotbalová figurka je vysoká 13 cm včetně podstavce. Na podstavec můžete přidat štítek s vlastním textem a nebo logem fotbalového klubu či soutěže. Vybrat si můžete laserové štítky nebo lesklé papírové štítky. Podklady pro výrobu štítku na tuto fotbalovou figurku můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
8030145 Kč

12 cm

9 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12345

Oceňte nejlepšího hráče trofejí na úrovni! Figurky jsou velmi oblíbenou trofejí na soutěžích, sportovních akcích ale i jiných kulturních událostech. Ocenit s nimi můžete nejlepšího hráče turnaje nebo je darovat svým blízkým či kamarádům se zálibou ve sportu. Figurky ve zlatém odstínu jsou na podstavci a vybírat můžete z pestré nabídky mnoha sportů, například hokej, fotbal, tenis či basketbal. K trofeji lze dokoupit podstavec neboli stojánek na figurky. Figurky je možné také objednat společně s poklicí a dát je na většinu pohárů.