Štítky

přidat do oblíbených

Samolepící štítek - lesklý papír, pr. 25 mm

Kulatý samolepicí štítek o průměru 25 mm ze zlatého lesklého papíru. Štítek je vhodný pro všechny univerzální medaile a řadu dalších trofejí, které mají prostor pro emblém o průměru 25 mm. Na štítek je možné vytisknout logo nebo text dle vašeho přání. Potisk štítku je zahrnut v ceně. Podklady pro výrobu štítku je možné přiložit v prvním kroku objednávky.
67315 Kč

průměr 25 mm

přidat do oblíbených

Samolepící štítek - lesklý papír, 50x14 mm

Samolepicí štítek rozměru 50x14 mm ze zlatého lesklého papíru. Štítek je ideální pro menší poháry, trofeje a figurky na mramorovém podstavci. Na štítek je možné vytisknout libovolné logo nebo text. U textu doporučujeme maximálně 3 řádky, aby byla zachována dobrá čitelnost. Vlastní logo a případné další podklady pro výrobu štítku je možné přiložit v prvním kroku objednávky.
67116 Kč

50 x 14 mm

přidat do oblíbených

Samolepící štítek - lesklý papír, pr. 50 mm

Kulatý samolepicí štítek o průměru 50 mm ze zlatého lesklého papíru. Štítek je vhodný pro všechny univerzální medaile a řadu dalších trofejí, které mají prostor pro emblém o průměru 50 mm. Na štítek je možné vytisknout logo nebo text dle vašeho přání. Cena štítku je včetně potisku. Podklady pro výrobu štítku je možné přiložit v prvním kroku objednávky.
67417 Kč

průměr 50 mm

přidat do oblíbených

Samolepící štítek - lesklý papír, 60x24 mm

Samolepicí štítek rozměru 60x24 mm ze zlatého lesklého papíru. Štítek je ideální pro menší poháry, trofeje a figurky na mramorovém podstavci. Na štítek je možné vytisknout libovolné logo nebo text. Potisk štítku je zahrnut v ceně. U textu doporučujeme maximálně 3 řádky, aby byla zachována dobrá čitelnost. Vlastní logo a případné další podklady pro výrobu štítku je možné přiložit v prvním kroku objednávky.
67218 Kč

60 x 24 mm

přidat do oblíbených

Štítek laser - fólie, 50x16 mm

Samolepicí štítek rozměru 50x16 mm ze zlaté fólie. Štítek je ideální pro menší poháry, trofeje a figurky na mramorovém podstavci. Na štítek je možné laserem vypálit libovolné logo nebo text. U textu doporučujeme maximálně 3 řádky, aby byla zachována dobrá čitelnost. Vypálení laserem je v ceně štítku. Vlastní logo a případné další podklady pro výrobu štítku je možné přiložit v prvním kroku objednávky.
61640 Kč

50 x 16 mm

přidat do oblíbených

Štítek laser - fólie, pr. 25 mm

Kulatý samolepicí štítek o průměru 25 mm ze zlaté fólie. Štítek je vhodný pro všechny univerzální medaile a řadu dalších trofejí, které mají prostor pro emblém o průměru 25 mm. Na štítek je možné laserem vypálit logo nebo text dle vašeho přání. Vypálení laserem je v ceně štítku. Podklady pro výrobu štítku je možné přiložit v prvním kroku objednávky.
62040 Kč

průměr 25 mm

přidat do oblíbených

Štítek laser - fólie, 62x22 mm

Samolepicí štítek rozměru 62x22 mm ze zlaté fólie. Štítek je ideální pro střední poháry a trofeje na mramorovém podstavci. Na štítek je možné laserem vypálit libovolné logo nebo text. U textu doporučujeme maximálně 3 řádky, aby byla zachována dobrá čitelnost. Vypálení laserem je v ceně štítku. Vlastní logo a případné další podklady pro výrobu štítku je možné přiložit v prvním kroku objednávky.
61745 Kč

62 x 22 mm

přidat do oblíbených

Štítek laser - fólie, 70x25 mm

Samolepicí štítek rozměru 70x25 mm ze zlaté fólie. Štítek je ideální pro větší poháry a trofeje na mramorovém podstavci. Na štítek je možné laserem vypálit libovolné logo nebo text. U textu doporučujeme maximálně 3 řádky, aby byla zachována dobrá čitelnost. Vypálení laserem je v ceně štítku. Vlastní logo a případné další podklady pro výrobu štítku je možné přiložit v prvním kroku objednávky.
61850 Kč

70 x 25 mm

3 dalších ...
Předchozí stránkaPředchozí12

Štítky a gravírování na pohárech a obdobných trofejích budou dobrou připomínkou soutěže, akce a zážitku z výhry. Nabízíme vám samolepící štítky s možností vlastního textu. Ocenění tak můžete oživit hranatými i kulatými štítky ve zlaté nebo stříbrné barvě dle vlastních představ. Obdarujte účastníky a finální trojici trofejemi s originálním textem a gravírováním. V této kategorii naleznete štítky vhodné pro většinu sportovních pohárů.

Štítky pro vás vyrábíme hned v několika provedeních: papírové, laserové, kovové a plastové štítky. Každý štítek se hodí k jiným účelům a na jinou trofej. Papírové štítky jsou nejlevnější a jsou vhodné převážně na levnější poháry, medaile a trofeje. Naproti tomu laserové štítky jsou pálené laserem a jsou mnohem kvalitnější. Kovové štítky gravírujeme diamantem mechanicky a jsou nejtrvanlivější. Na exkluzivní poháry jsou vhodné plastové štítky.