Lukostřelecké etue

Etue neboli krabičky na medaile dodají předávání cen ten správný šmrnc. Přepychové krabičky nejčastěji ze semišového materiálu reprezentativně uchovávají pamětní a cenné lukostřelecké medaile v bezpečí. Dárkové krabičky jsou v naší nabídce k nalezení v několika barevných modelech a velikostech, což umožňuje sladit etue s medailí a stužkou. Na etue pro medaili můžete také dát štítek dle vašeho výběru.

přidat do oblíbených

Etue neprůhledná na medaili 50 mm

Etue pro medaile o průměru 50 mm. Neprůhledná krabička má rozměr 70x90 mm s modrou sametovou vložkou, do které se vsadí medaile. Etue jsou vhodné pro pamětní medaile a pro významné sportovní či kulturní události.
950035 Kč

modrá, černá

přidat do oblíbených

Etue neprůhledná na medaili 70 mm

Etue pro medaile o průměru 70 mm. Neprůhledná krabička má rozměr 84x116 mm s modrou sametovou vložkou, do které se vsadí medaile. Etue jsou vhodné pro pamětní medaile a pro významné sportovní či kulturní události.
950147 Kč

modrá, černá

přidat do oblíbených

Etue neprůhledná na medaili 50 mm

Etue pro medaile o průměru 50 mm. Neprůhledná krabička má rozměr 84x116 mm s modrou sametovou vložkou, do které se vsadí medaile. Etue jsou vhodné pro pamětní medaile a pro významné sportovní či kulturní události.
950647 Kč

modrá, černá

přidat do oblíbených

Etue průhledná na medaili 70 mm

Průhledná etue pro medaile o průměru 50-70 mm. Krabička má rozměr 84x116 mm s modrou sametovou vložkou, do které se vsadí medaile. Etue jsou vhodné pro pamětní medaile a pro významné sportovní či kulturní události.
950257 Kč

modrá, černá

přidat do oblíbených

Etue průhledná na medaili 50-70 mm

Průhledná etue pro medaile o průměru 50-70 mm. Krabička má rozměr 84x116 mm s červenou sametovou vložkou, do které se vsadí medaile. Etue jsou vhodné pro pamětní medaile a pro významné sportovní či kulturní události.
950557 Kč

červená, černá

přidat do oblíbených

Etue sametová na medaili 45-50 mm

Sametová etue pro medaile o průměru 45 a 50 mm. Neprůhledná krabička má rozměr 90x90 mm s modrou sametovou vložkou, do které se vsadí medaile. Etue jsou vhodné pro pamětní medaile a pro významné sportovní či kulturní události.
950365 Kč

modrá | bílá | modrá | černá

přidat do oblíbených

Etue na medaili 70 mm

Oválná sametová etue pro medaile o průměru 70 mm. Neprůhledná krabička má rozměr 140x120 mm s modrou sametovou vložkou, do které se vsadí medaile. Etue jsou vhodné pro pamětní medaile a pro významné sportovní či kulturní události.
950495 Kč

modrá, bílá

Etue, krabička na medaile dodají předávání cen ten správný šmrnc. Krásné krabičky - nejčastěji ze semišového materiálu - uchovávají pamětní medaile v bezpečí. Dárkové krabičky máme v několika barevných provedeních a velikostech, což umožňuje sladit etue s medailí a stužkou. Na obal medaile je možné umístit štítek s věnováním.

Některé etue jsou určené pro konkrétní velikost medaile, jiné krabičky je možné použít pro dva či tři průměry medailí.