Černé štítky

Štítky v černé barvě a gravírování na pohárech a obdobných trofejích budou dobrou připomínkou soutěže, akce a zážitku z výhry. Nabízíme vám samolepicí štítky černé barvy s možností vlastního textu. Ocenění tak můžete oživit hranatými i kulatými štítky v černé barvě s nápisem dle vlastních představ. Obdarujte účastníky trofejemi s originálním textem a gravírováním. V této kategorii naleznete štítky černé barvy vhodné pro většinu sportovních pohárů.

Štítky na poháry a gravírování na poháry a trofeje skvěle doplní zvolenou trofej. Pořiďte si samolepicí papírové štítky na poháry s potiskem vlastního textu nebo kovové štítky s gravírováním. Kulaté štítky se umisťují na zadní stranu medaile nebo tělo poháru. Hranaté štítky se umisťují na podstavce pohárů a na dřevěné plakety.

Papírové i kovové štítky máme ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Štítky si můžete vybírat z různých materiálů - papírové štítky, laserové štítky, kovové štítky nebo plastové štítky. Kovový štítek je vhodný na poháry s dřevěným podstavcem a na dřevěné plakety.