Stuhy na medaile - česká trikolora

Stuhy na medaile v barvě české trikolory jsou nepostradatelným doplňkem medailí. Česká trikolora je vhodná pro stuhy k medailím významnějších sportovních kulturních událostí. Se stuhou v barvě české trikolory nikdy nešlápnete vedle. Všechny stuhy na medaile mají zlatou karabinku pro připnutí na kovové medaile a dřevěné medaile k očkem.

Upřesnit výběr

Stuhy na medaile jsou nepostradatelnou součástí medaile. Stuha na medaile slouží k zavěsení medaile na krk a svým designem podtrhuje význam události. Stuhy k medailím jsou látkové stužky široké 22 mm tvořené jedním, dvěma nebo třemi barevnými pruhy známými jako trikolora, a také jednobarevné s potiskem. Zakázková výroba stuhy na medaile je možná. Nejčasteji se jedná o stuhy na medaile s potiskem loga pořadatele nebo loga události.

Dvoubarevné stuhy k medailím jsou nejčastěji v kombinaci bílé a další barvy. Tříbarevné stuhy na medaile jsou nejčastěji v národních barvách, nejčastěji česká trikolora, německá trikolora, slovenská trikolora, ruská trikolora, francouzská trikolora, italská trikolora a další. Pozor při výběru české trikolory, i Andreje Babiše spletla ruská trikolora, která se liší pořadím barev.

Zakoupit můžete i kompletní medaile se stuhou.