Stužky

Černožluté stužky slouží k zavěšení medaile a jsou jejím nepostradatelným společníkem. Medaile a stužka spolu vytvoří dokonalé ocenění, které potěší každého účastníka sportovní události i samotného vítěze. Pořádáte-li sportovní akci nebo soutěž, během níž budete vyhlašovat vítěze či další ocenění, nesmíte zapomenout na medaile a stužky. Černožluté stužky budou krásným doplňkem každé medaile. Kromě medailí a stužek černožluté barvy nabízíme také ostatní typy trofejí a pohárů pro všechny sporty.
Upřesnit výběr

Stuhy na medaile jsou nepostradatelnou součástí medaile. Stuha na medaile slouží k zavěsení medaile na krk a svým designem podtrhuje význam události. Stuhy k medailím jsou látkové stužky široké 22 mm tvořené jedním, dvěma nebo třemi barevnými pruhy známými jako trikolora, a také jednobarevné s potiskem. Zakázková výroba stuhy na medaile je možná. Nejčasteji se jedná o stuhy na medaile s potiskem loga pořadatele nebo loga události.

Dvoubarevné stuhy k medailím jsou nejčastěji v kombinaci bílé a další barvy. Tříbarevné stuhy na medaile jsou nejčastěji v národních barvách, nejčastěji česká trikolora, německá trikolora, slovenská trikolora, ruská trikolora, francouzská trikolora, italská trikolora a další. Pozor při výběru české trikolory, i Andreje Babiše spletla ruská trikolora, která se liší pořadím barev.

Zakoupit můžete i kompletní medaile se stuhou.