Medaile HASIČI

Upřesnit výběr
přidat do oblíbených

Dřevěná medaile, průměr 50 mm

Dřevěná medaile o průměru 50 mm s možností vlastního motivu na obě strany medaile. Jednostranné gravírování (G v produktovém kódu) nebo potisk medaile (P v produktovém kódu) je v ceně. Medaili můžete doplnit o vhodnou stužku nebo šňůrku. Podklady pro výrobu můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
19063od 30 Kč

50 | 50 mm

přidat do oblíbených

Dřevěná medaile, průměr 70 mm

Dřevěná medaile o průměru 70 mm s možností vlastního motivu na obě strany medaile. Jednostranné gravírování (G v produktovém kódu) nebo potisk medaile (P v produktovém kódu) je v ceně. Medaili můžete doplnit o vhodnou stužku nebo šňůrku. Podklady pro výrobu můžete přiložit v prvním kroku objednávky.
19064od 38 Kč

70 | 70 mm

přidat do oblíbených

Dřevěná medaile, průměr 100 mm

Dřevěná medaile o průměru 100 mm s možností vlastního motivu na obě strany medaile. Jednostranné gravírování (G v produktovém kódu) nebo potisk medaile (P v produktovém kódu) je v ceně. Dřevěnou placku můžete doplnit o vhodnou stužku nebo šňůrku. Vlastní text, logo nebo návrh můžete přiložit v prvním kroku objednávkového procesu.
19065od 46 Kč

100 | 100 mm

Medaile pro hasiče levně

Medaile pro hasiče potěší vítěze soutěží v požárním sportu, medaile Za zásluhy SH ČMS je zase krásným oceněním dlouholeté práce členů sboru dobrovolných i profesionálních hasičů.

V naší nabídce najdete jak hasičské medaile s motivem hasičů, tak univerzální medaile s číslem umístění nebo medaile s místem, do kterého lze nalepit emblémy s hasičským motivem. Pokud si z naší nabídky hasičských medailí nevyberete, zajistíme návrh a výrobu originálních medailí na zakázku.

Všechny emblémy a medaile pro hasiče nabízíme ve zlaté, stříbrné nebo bronzové barvě. Nezapomeňte medaile doplnit o vhodnou stuhu. Stuhy na medaile máme v jednobarevném i vícebarevném provedení včetně české trikolory.