PUTOVNÍ poháry

Upřesnit výběr

Putovní poháry

Putovní poháry jsou symbolem úspěchu a týmového ducha. Ztělesňují dlouhodobou tradici soutěže a odkaz všech jejích vítězů. Naše kolekce putovních pohárů nabízí jedinečné a reprezentativní poháry, které spojují eleganci a možnost doplňování štítků po obvodu jejich velkých dřevěných podstavců. Vyberte si pohár, který bude po léta středobodem vaší soutěže a motivací pro každého účastníka.

Kvalitní a elegantní putovní poháry

Naše putovní poháry jsou zpracovány s důrazem na detail, aby odrážely hodnotu a prestiž vaší soutěže. Kvalitní díly a zdvojené podstavce jsou zárukou toho, že poháry budou provázet vaši soutěž po mnoho let.

Štítky na putovní poháry

Každý náš putovní pohár obsahuje dostatek prostoru pro doplnění štítků vítězů. Je jen na vás, jak štítky na podstavcích rozvrhnete. Štítky z laserové fólie vyrábíme v jakémkoliv rozměru. Můžete mít na jedné straně podstavce 4, 6 nebo i 10 štítků s ročníkem a jménem vítěze. Nebo třeba jen jeden štítek se jmény všech členů týmu.

Repliky putovních pohárů

Ke každému putovnímu poháru nabízíme také jeho menší repliku. Repliky putovních pohárů slouží jako trvalá památka vítězům nebo vítězným týmům, jejichž jména zdobí jeden z velkých putovních pohárů.