Jak vybrat kvalitní sportovní pohár?

Rádi byste ocenili své svěřence, ať už se jedná o účastníky sportovních soutěží nebo táborů? Chcete potěšit své zaměstnance a nevíte jak? Pokud stále váháte, jak ocenit něčí snahu a dřinu, volte originální sportovní poháry, medaile a diplomy. Vždy potěší a nikdy neurazí.

Vyberte odměnu, po které budou všichni toužit

Příkladem mohou být slavné sportovní poháry, jako je například hokejová trofej Stanleyův pohár, který je udělován v hokejové soutěži NHL. Každý ze zúčastněných týmů této soutěže jej chce získat, protože vyhrát celý zápas není vůbec lehké a pro daný tým se jedná o čest. Poukazuje na jejich píli a sehranost během dlouhé sportovní sezony. Každý ocení velkolepou trofej, ať už se jedná o sportovní, řešitelský nebo pracovní tým. Své zasloužené trofeje ve formě pohárů, diplomů či medailí si mohou dotyční pověsit na zeď, nebo vystavit na poličku.

Přizpůsobte trofej situaci!

Výhodou těchto upomínkových předmětů je možnost dokonale je přizpůsobit situaci. Pohár ve tvaru ryby, zasahujícího hasiče, medaile s vlnami nebo diplom s originálním motivem na přání. To vše lze jednoduše zrealizovat tak, aby obdarovaní byli spokojení a pyšní právě na tyto zasloužené předměty.

Upomínka, na které se neprojeví zub času

Originálním pohárem nebo medailí se jednoduše zapíšete do paměti všech zúčastněných. Budete-li pak chtít akci zopakovat, uvidíte, že si na vás lidé vzpomenou a s radostí se zúčastní znovu. Výhra poháru či medaile motivuje výherce, aby se příště snažili udržet svou pozici a ty, kteří nebyli mezi prvními, motivuje k lepším výkonům.

A proč jsou tyto typy trofejí ty nejvhodnější? Peníze, bonboniéry a čokolády mají krátkou trvanlivost a lidé na ně brzy zapomenou. Poháry, sportovní medaile nebo diplomy jim zůstanou na památku a pokaždé, když je uvidí, si vzpomenou na skvělou akci, která byla díky vám zorganizována.